HyperX Alloy Core RGB

HyperX on koos Corsair’iga olnud juba aastaid perifeerseadmete turuliidreid oma kvaliteedi, mugavuse ning hea hinna-kvaliteedi suhte tõttu ning kuigi hinna-kvaliteedi suhe on vägagi paigas ka Alloy Core RGB puhul, siis puudu jääb küllap kõige olulisemast – mugavusest.

Pakend ja sisu

Kui Alloy Elite seeria tooted on musta-punase kontrastiga, siis Alloy Core seeria omad on hoopis valgete ja punaste toonidega. Pakendi esiosalt ei saa Alloy Core’i puhul mingit informatsiooni kui välja arvata nimi ning klaviatuuri kujutis.

Pakendi tagaosalt leiab peamised funktsioonid koos illustratiivsete piltidega – RGB, veekindlus, meedianupud ning lock-mode.

Kui enamike HyperX’i klaviatuuridega tuleb kaasa eemaldatav randmetugi, kuid mingil veidral põhjusel otsustati järjekordse Core seeria tootega ämbrisse astuda ning selle toote puhul selle lihtsalt eemaldada.

Disain

Kuna suurem osa mänguritest eelistavad mehaanilisi klaviatuure, siis üldjuhul jätavad ettevõtted membraanid tahaplaanile ning kui neid isegi toodetakse, siis ei panda kvaliteedile nii suurt rõhku. Siinkohal on HyperX saanud hästi hakkama – raam on paksust ning kvaliteetsest plastikust, RGB on värvikirev ning lisaks on klaviatuur veel ka veekindel.

Klaviatuur kasutab US klahvide paigutust ning iga nupp/sümbol on tehtud läbipaistvaks, et lasta taustavalgusel paremini läbi paista, font on kergesti loetav.

Lisad

Klaviatuuri ülemises vasakus nurgas asetsevad kolm kiirjuurdepääsu nuppu. Vasakpoolne nupp suurendab LED-i intensiivsust kolme taseme võrra ja neljas lülitab need välja. Keskmine nupp käib läbi erinevad valgusefektid, mida kokku on kuus. Viimane nupp on mängurežiimi jaoks, mis lukustab Windows’i nupu.

Ülemises parempoolses nurgas on spetsiaalsed multimeediaklahvid, mille funktsioonid peaksid olema tuntud ning kergesti mõistetavad. Core ei oma küll rullikut, nagu paljud mehaanilise seeria klaviatuurid, kuid see-eest on multimeedianuppe Core’il rohkem.

Valgustus

Nagu eespool juba märgitud, siis Core omab kokku kuut valgustusrežiimi – Color Cycle, Spectrum Wave, Solid, Breathing, 5 Zones ja Aurora. Klaviatuur on 5-tsooniline. Lisaks on F nuppude kohal peenike valgusriba, mis annab klaviatuuri välimusele palju juurde.

Lekkelindlus

Klaviatuur on lekkekindel ning kannatab kuni 120 ml vedelikku, mistõttu sobib see ideaalselt ka noorematele mänguritele ning lihtsalt neile, kellele meeldib arvuti taga einestada.

Kokkuvõte

Klaviatuuri kvaliteet on hoolimata membraanist igati hea uudis, kuid randmetugi muudab klaviatuuri tunduvalt ebamugavamaks.

Lisainfo

HyperX Alloy Core RGB

sample-image

Similar Articles