ASUS ROG Swift PG35VQ

ASUS on turule toonud järjekordse lipulaeva, seekord siis 2500-eurose ROG Swift PG35VQ ultrawide monitori, millel on jõudlust ja sisu ka kõige nõudlikumale kasutajale.

Tegemist on 3440x1440 200Hz VA monitoriga, mis omab kumerat, tõstetavat-kallutatavat-pööratavat monitori ning ka kolmeaastast garantiid. Tegemist on pea 10-kilogrammise monitoriga ILMA jalata ning koos jalaga on tegemist umbes 20.5-kilogrammise monstrumiga. Monitoril on olemas ka VESA kinnitus, kuid kindlasti peab veenduma, et seina või uue jala konstruktsioon nii suurt koormust ka talub.

Sisu

Monitor tuleb kahe jupina – monitor ning kolmjalag. Pakendist leiab kolm ASUSe logo ning kolm tühja katet. Kaasa tuleb veel HDMI, DisplayPort ja USB kaabel, toitejuhe, CD plaat, manuaal ning garantiikaart.

Ehitus

Ekraan on matt ning selle heledus on 500 cd/m2, mistõttu on värvid erksad isegi väga valgustatud toas. Monitor omab Aura RGB valgustust tagumisel osal ning ka logol. Kaasa tulevad kolm juba valmis tehtud logo ning kolm kasutajale disainimiseks mõeldud logo monitori all oleva projektori jaoks. Vastavalt kasutaja soovidele ning vajadustele on võimalik monitori tõsta, kallutada ning pöörata suure kaldenurga alla, seega peaks monitor olema sobiv igale kasutajale. Stabilisatsiooni jaoks on kolmeharuline tugi, mis hoiab monitori ka suure kalde puhul stabiilselt. Tugi on disainitud spetsiaalselt mõeldses kaablite peitmisele, mistõttu on seal suur ava, kust kaudu saab kaableid diskreetselt laua alla vedada.

Funktsioonid

Üks suurematest funktsioonides on GamePlus, mis võimaldab mänguritel oma oskusi parandada ning tagab hotkey’d, et sisse lülitada FPS-i lugeja, OSD crosshair, taimer ning ekraaniga seotud seaded. Teiseks on GameVisual, mis võimaldab vastavalt mängu tüübile muuta kuvatavaid värve. Lisaks on monitoril ülimadal sinine valgus, mida saab kasutja monitori seadetest kas suurendada või vähendada ning on Flicker-free, et monitor on väga sujuv ning ei tekita peavalu. Monitor toetab ka Nvidia 3D Vision’it kui kasutajal on vastavad prillid olemas.

Režiimid

Kokku on monitoril seitse režiimi, mida kasutaja saab vastavalt oma soovidele valida: maastik (scenery), ralli (racing), kino (cinema), RTS/RPG, FPS, sRGB, MOBA ning kasutajarežiim. Kõik need muudavad vähemal või suuremal määral ekraani värve, näiteks MOBA muudab kõik HUD elemendid heledamaks ning FPS lisab rohkem varjudetaile. Kui üksi olemasolevatest valikutest sinu vajadustele ei vasta, siis kasutajarežiimis on võimalik kohendada kõik täpselt enda soovidele. Kasutajasõbralikkuse nimel on lisatud nii sellele kui ka vanematele monitoridele DisplayWidget, mis võimaldab kasutajal valida, millist režiimi ta kindlat mängu mängides kasutada soovib.

Lisainfo

ASUS ROG Swift PG35VQ

sample-image

Similar Articles