3.235.78.122

ASUS ROG Aura Terminal

Me elame tehnoloogiaajastul, kus nõudlus tehnoloogia välimuse suhtes aina suureneb. Seetõttu lisavad paljud tootjad oma toodetele näiteks RGB valgustust, kuid kui sellest jääb väheks, siis ASUS on toonud turule nelja kanaliga RGB kontrolleri ASUS ROG Aura Terminal, mis võimaldab valgustust täielikult konfigureerida vastavalt kasutaja soovidele ja vajadustele.

Pakend

Terminal on pakendatud väga turvaliselt pealt avatavasse pappkarpi. ROG seeriale omaselt on esipakend punaste ja mustade toonidega ning esiosal on suurelt demonstreeritud Terminali välimust.

Pakendi tagaosal on toodud välja Terminali andmed ning soovitatavad süsteemi nõuded.

Sisu

1 x Manuaal
2 x 30 cm adresseeritav RGB riba
1 x 60 cm adresseeritav RGB riba3
3 x Pikenduskaablid
1 x DC to MOLEX kaabel
1 x 45 W toiteadapter
1 x Micro USB to USB 2.0 andmekaabel
1 x Micro USB to 9-pin kaabel
3 x 3M kahepoolne teip
1 x ROG logo kleeps
1 x ROG kinnitid

Ühendamine

Üks terminal suudab kokku toetada 210 dioodi, iga pesa maksimaalselt 90 dioodi. See peaks olema piisav ka kõige suurematele monitoridele. Terminali paigaldamine on kerge ning kaablid on piisavalt pikad. Kontrollerit on võimalik paigaldada 2,5-tollisesse HDD pessa. Terminali on võimalik arvutiga ühendada nii headeri kui ka USB 2.0 kaudu. Pärast seadistamist on võimalik Terminal arvuti tagant eemaldada ning seade jätkab töötamist iseseisvalt.

Välimus ja RGB

Kontroller on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist, mida on kerge puhastada ning mis peab ka põrutustele hästi vastu. Kontrolleri keskel asub suur ASUSe logo, mis vahetab soovi korral RGB toonides värve.

Suurem osa valguskontrollist toimub läbi Aura Sync’i. Programmi abil on võimalik valida 16.8 miljoni värvi seast ning valikus on ka mitmeid RGB režiime, kuid Aura ei ole otseselt loodud adresseeritavate LED ribade jaoks, mistõttu selle programmi kasutamisel läheb suur osa Terminali potentsiaalist raisku. Küll aga on Custom režiimi abil igale dioodile eraldi värv seada. Soovi korral on võimalik Terminal teiste ASUSe toodetega sünkrooni seada.

Siiski on tegemist peamiselt ambient valgusutse jaoks mõeldud kontrolleriga. Selle jaoks on loodud eraldi programm – Halo. Halo võtab informatsiooni graafikakaardist ning monitorist ja kasutab saadud informatsiooni, et kalkuleerida kõige sobivam värv ning kuvada see õigele kohale, tehes monitori värvid nii palju naturaalsemaks kui näiteks tavaline valgusti. Kui kaasa tulevast LED ribast jääb mõni diood nn „üle“, siis Halo abil on võimalik need ka välja lülitada.

Kokkuvõte

ASUS on Terminali puhul väga head tööd teinud – ilus, kuid tagasihoidlik disain, kerge paigaldamine ning vaimustav valgustus. Toode töötab laitmatult kuni mängu/video ääred pole mustad. Meie soovitame igatahes proovida!

Lisainfo

ASUS ROG Aura Terminal

sample-image

Similar Articles