Reviews

20 March
2017

Kingston HyperX Cloud Stinger

HyperX tegi endale nime 2014. aastal, kui tuli turule Cloud kõrvaklappidega, mis on siiani väga korralikud, kuid ei ole enam kõige odavamad klapid, mida pakub HyperX ning turule on jõudnud HyperX Cloud Stinger. Hinnasildiga 55 eurot on klapid ühed odavamad, mida on võimalik turult leida, kuid alati tuleb hoida silmi lahti, et leida uusi huvitavaid asju. Samas hinnaklassis on võimalik leida veel mitmeid kõrvaklappe, kuid tasuks heita pilk ka Cloud Stingerile.

Pakend ja sisu


Klapid tulid korralikus pakendis. Pealmine ümbris omab üldist infot klappide kohta. Klapid olid korralikult pakendatud, mille tulemusena neil ei olnud võimalik liikuda pakendis, kuna vahtplastist ümbris oli täpselt loodud klappide hoiustamiseks ning mille tulemusena ei pea muretsema, et klapid tulevad posti teel kohale vigastatult.


Kuid asume asja kallale, kuna hind on madal siis võib oletada, et kusagilt on kokku hoitud ning peab meeles pidama, et igaüks hindab asju erinevalt ning annab hinnangu enda arvamusest. Ehituskvaliteet on esimene, mis jääb klappide puhul silma. Klapid on täielikult koostatud plastikust, mis võib tundub odav, kuid samas jätab hea mulje olles täielikult matt tooniga ja ainus illustreeriv osa on klappide külgedel olevad HyperXi logod. Ainuke metallosa klappide juures on metalliriba, mis jätkuvalt jookseb läbi klappide korpuse. Üldiselt jätavad klapid mulje, et jäävad terveks tavakasutamisel, kuid eriti ei soovita maha pillata, kuna plastik kogub kergesti kriime, kui on natuke tugevamini kuhugi vastu läinud.


Pakend ja sisu


Mugavus


Mugavuse kohapealt on HyperX jätkuvalt säilitanud oma maine vähemalt minu jaoks ning ei ütleks, et selle kohapealt oleks kokku hoitud. Klapid olid esmalt jäigad kui karbist välja võtta, kuid muutusid vabamaks ja mugavamaks kasutamise käigus. Pehmendusosad on mugavad ja kvaliteetsed, mida ei oleks oodanud sellise hinna eest. Kasutades prille ja klappe samaaegselt ei hakanud prillid soonima ning kõrvad said hästi hingata.


Heli
Nüüd siis kõige tähtsama osa juurde, kuidas klapid heli esitamisega hakkama saavad. Võin kohe öelda, et klapid ei ole nüüd nii kehvad kui võiks arvata, kui vaadata hinda. Meeles peab pidama, et tegu on ikkagi rahakotisõbralike klappidega. Üldiselt ei tasu oodata sama heli kvaliteeti nagu seda võiks pakkuda ükskõik missuguse kõrgema otsa klapid.


Cloud Stinger teeb korraliku tööd, et kasutajale edastada korralik heli. Enamus aukustikast pärineb keskosast, seega umbes suurem osa vastavast mängust, filmist või muusikast tuleb läbi puhtalt ja selgelt. Klappide suurus on päris hea, et edastada vastavaid helisid ja tekitada mõnus kuulamiskeskkond. Muusikat on mõnus kuulata ning kergesti on võimalik ära määrate instrumentide vahelduse ja nende selge kõla, mis ei ole võimalik enamuste odavate klappidega. Mängimisel on Samuti positiivne kogemus. Kõikidel juhtudel on võimalik ära tuvastada, kust tuleb vastane või kust tulevad lasud. Mõned helid ei tule puhtalt läbi, aga seda juhtub harva ning see ei sega mängimist. Helid, mis ei tulnud puhtalt läbi muutusid ajapikku täiesti märkamatuks, kui kasutasin klappe pikemat aega ning varsti ei pööranud enam sellele tähelepanu ning nautisin mängus olekut. Ebaselgena tuleb umbes 10% helist, mis võib häirida osasid kuulaid, kuid kes suudavad ära tunda heli muutuse ei peaks ka vaatama vastava toote suunas, kuna toode on enamjaolt suunatud mängijatele ning mängimise ajal olid helid enamjaolt puhtad ja selged.


Mikrofon
Jäänud on veel rääkida ühest lisast ning selleks on mikrofon. Selle kohapealt peaks mainime, et ajab asja ära ning ei oleks lootnud saada rohkem vastava raha eest. Saab kasutada nii sülearvuti ja lauarvutiarvuti taga. Kaasa tuleb kaabli jagajaga, kui arvuti ei toeta mikrofoni ja klappe ühest pesast korraga. Mikrofon on klappidel jäädavalt küljes ning ei ole võimalik eemaldada. Mikrofoni saab välja lülitada, kui keerata mikrofon üles. Edastatav heli kvaliteet on korralik ning kuulajal ei tohiks tekkida raskusi arusaamisega, kuna kõrvalisi helisid mikrofon üles ei korja. Klappidel on võimalik reguleerida heli tugevust parem klapi serva all oleva liuguri abil.


Kokkuvõte
Cloud Stinger on suurepärane toode vastava hinnaeest ning kõik eelneva kriitika võib unustada kuna selle raha eest ei ole võimalik leida paremaid klappe. Siiani ei ole ma leidnud samas hinnaklassis klappe, mis suudaksid olla paremad kui vastav eksemplar. Heli on korralik, klapid istuvad mugavalt peas ning disain on ilus, vastavalt sellele kas meeldib või mitte, kuna maitsed on erinevad. Disain võiks olla kergem, selle all mõeldes seda, et näksid välja kergemad ja õhulisemad. Kuid mitte arvata seda, et klapid on rasked, vaid vastupidi, klapid on väga kerged. Soovitan kõigile, kes tahavad teha algust klappide kasutamisega või uuendada oma vanasid klappe ega ei tea milliseid klappe valida, siis tasuks heita pilk mainitud tootele, juhul kui on piiratud kogus raha ning põhieesmärgiks on mängimine.

Hinnaks on 55 € mis pärineb (20.03.2017) kõige väiksema hinnaga pakkujalt. HyperX Cloud Stingeri pakkujad HinnaVaatluses link

Lisainfo


Tootja koduleht www.hyperxgaming.com HyperX Cloud Stinger www.hyperxgaming.com/en/headsets/stinger P.S Tänud Senpai'le, kes aitas kaasa sellele ülevaatele.

« Back