Reviews

3 January
2019

ASUS ROG Delta Core

Kui ROG Delta kasutas tavapäratut Type-C pesa ning oli imelise valgustusega, siis selle järg ROG Delta Core on tagasi 3.5 jacki peal ning omab pea poole odavamad hinnasilti.


Pakend
ROG seeriale ebatavaliselt on pakend suhteliselt tagasihoidlik, kasutades vaid musti ning punaseid toone.


Pakendi tagaosalt leiab peamised funktsioonid: kõrge kvaliteediga Essence draiverid, D-kujulised ROG Hybrid padjad ning kvaliteetne mikker.


Pakendi seest leiab mikrofoni, kaks paari kõrvapatju, vajalikud kaablid, manuaali ning ilmselgelt klapid.


Mugavus
Delta seeria klapid kasutavad D-kujulisi klappe, mis on on ergonoomilisemad kui tavalised ümarad ning seetõttu on heliisolatsioon parem ning pikemaajalisel kasutusel ei tohiks need väidetavalt väsimust tekitada.


Klapid on üsnagi rasked, mistõttu ei pruugi need siiski kõigile sobida. Kui 1-2 tundi klappidega mängida pole probleemi, siis sellest edasi hakkab raskus juba mõju avaldama, seega ei soovita klappe neile, kes on harjunud kergete versioonidega.


Heli
Heli on ülimalt terav ning puhas. Heliisolatsioon on antud hinnaklassis tõenäoliselt üks parimaid, kõrval rääkiva inimese heli kostub läbi klappide justkui mesilase sumin – sa saad aru, et keegi kuskil räägib, aga mida, seda ei tea. Küll aga puudub klappidel pea igasugunegi bass, mistõttu ei sobi need ehk kõige paremini shooter mängudesse.


Mikrofon
Kui Delta puhul asendati mikrofoni vaigistamise nupp valgustusele mõeldud nupuga, siis õnneks on Delta Core’i puhul nupp taas mikrofoni jaoks.


Võrreldes Fusion seeriaga on võimalik mikrofoni eemaldada ning ka kvaliteet on tunduvalt parem kui varastel Fuison seeria klappidel.


Kokkuvõte
Klappide eeldatav hind saab olema 100 euro kanti, mis ei ole sugugi halb hind. Klappide ainukeseks miinuseks on bassi puudumine, kuid see-eest saab mugavad klapid hea heliisolatsiooniga. Kui aga bass on oluline, siis soovitame pöörduda mõne kallima peakomplekti lehele.

Lisainfo


Tootja koduleht: ASUS
Tooteleht: ASUS ROG Delta Core

« Back